Vaše ohlasy a názory

Líbí se Vám naše stránky? Byli jste spokojeni s nákupem? 
Nebo pro nás máte naopak věcnou připomínku?
To vše patří na tuto stránku, takže Vás prosíme, vyplňte formulář a napište nám o tom. 

Děkujeme

Kniha návštěv

Podekovani

Marketa | 30.04.2022

Dobry den. Pan velmi ochotny a vstricny. Rybicky, sneci i krevety jsou nadherne. S dopravou take spokojenost. A to ze jsem rybicky nemela doma 10min od objednavky mi nevadilo. Za me obrovska spokojenost. Dekuju :)

Recenze dovoz ryb

A.S. | 29.04.2022

Objednávali jsme třikrát a vždy vše v pořádku. Minule jsme brali i mražené krmivo a oproti zverimexu naprosto super ceny.

Dovoz ryb

Šimon | 05.02.2022

Dovoz ryb do Prahy - na ryby jsme čekali asi týden, s tím jsme počítali. Ryby nám pán dovezl až před barák v domluvený čas. Ryby v super kondici, ještě jsme dostali odpovědi na naše otázky ohledně postupu aklimatizace.
Perfektní služba, všem doporučuji a připojuji se je spokojeným zákazníkům.

Recenze

Jan | 20.01.2022

Poprvé jsem si objednával ryby přes webové stránky tak jsem v to moc neměl důvěru a před třemi měsíci jsem si objednal na zkoušku jen pár kusů do menšího akvária (120 litrů). Odpověď na objednávku přišla za 3 dny, to mou důvěru nějak moc nepodpořilo. Dodání ryb ale proběhlo přesně podle domluvy, pan Pavelka je dovezl přesně na určenou adresu a prakticky přesně v předem oznámený čas. Po měsíci všechny ryby zdravé a čilé. Proto jsem se odhodlal objednat u pána ryby i do nového akvária, které má 650 litrů. Před měsícem mi tedy dovezl první várku ryb, které jsou opět ve skvělé formě a vše v pořádku - dokonce tam bylo od několika druhů i nějaká rybka navíc. Na dnešek jsme byli domluvení na dalších rybkách a nějakém krmivu. Protože od rána bylo hrozné počasí, vánice, silný vítr a všude plno nehod, očekával jsem zrušení rozvozu a přesunutí na jiný termín. Ale i v tomto počasí dorazil pan Pavelka téměř přesně v domluvený čas! Zpoždění 20 minut beru jako malý zázrak, když si uvědomím, že to k nám má přes 300 km.
Mnohokrát děkuji, jsem rád, že jsem Vás poznal a těším se na léto, kdy se chystám udělat si k Vám výlet pro Jesetery do našeho budovaného jezírka.

Velká spokojenost

Zdeněk | 24.12.2021

S objednávkou rybiček a krevetek od pana Pavelky jsem velice spokojen, rybičky jsou krásné, aktivní, aklimatizace proběhla v pořádku. Rybičky a krevetky od pana Pavelky můžu jen doporučit. Komunikace a předání rybiček naprosto v pořádku.

Rybičky

T.D. | 02.12.2021

Mohu uznat, že pan Pavelka, by si nikdy nedovolil někomu prodat rybky, které nejsou zdravé nebo, nebyly po karanténě. Rybky jsou v dobré kondici a i po několika měsících. Pokud někdo váháte jestli objednat rybky přes internet, tak zde se toho opravdu nemusíte bát. Rybky přijdou v pořádku a krásně vybarvené (po aklimatizaci). Pan Pavelka toho má nejspíše opravdu hodně, tak se ho neboje vícekrát "otravovat". Zlobit se nebude a když to jde, tak se vždy snaží vyjít vstříc.

Spokojenost

Maroš | 26.11.2021

Dnes mi pan Pavelka přivezl rybičky až domů a neměl problém mi vyjít vstříc. Je to férový člověk a jak dodání tak jednání proběhlo naprosto bez problémů a rozhodně mohu jen doporučit. Ryby a krevetky jsou v nejlepší kondici a za mě to rozhodně nebude poslední nákup protože lidi jako pan Pavelka si rozhodně zaslouží podporu a ocenění za svou práci. Děkuji.

Krásné rybyčky

Eduard F. | 24.11.2021

Krásné rybky až do domu.Paráda.Doporučuji :-)

Doporučuji

Alena | 17.11.2021

U pana Pavelky jsem byla pro rybičky osobně. Bohužel jsem na prohlídku a povídání neměla tolik času, kolik by si zasloužily. Ale i tak jsem stihla poznat, že je pan Pavelka člověk na správném místě. Ryby jsou v nádherné, ve skvělé kondici. Určitě jsem zde nebyla naposled a těším se, až bude vše kompletně doděláno

Re: Doporučuji

Alena | 17.11.2021

Ještě jsem zapomněla dodat, že pokud se vám pan Pavelka neozývá zpět, tak se nebojte ho uhánět. Určitě se dříve nebo později ozve. Má toho opravdu hodně.

Záznamy: 21 - 30 ze 188
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek