Vaše ohlasy a názory

Líbí se Vám naše stránky? Byli jste spokojeni s nákupem? 
Nebo pro nás máte naopak věcnou připomínku?
To vše patří na tuto stránku, takže Vás prosíme, vyplňte formulář a napište nám o tom. 

Děkujeme

Bohužel se nám poslední dobou nějak "množily" zprávy ohledně nevyřízených objednávek.
Od 1.11.2020 tedy spouštíme novou aplikaci a doufáme, že přispěje ke snížení těchto "stížností".

Kniha návštěv

Re: Ryby

Zdeněk | 11.01.2021

Dodáno... Vysvětleno :-)
Novou objednávku jsem zaregistroval, děkuji...

Vše super

Lukáš | 12.12.2020

Chtěl bych poděkovat za mě vše super komunikace super SMS/volání bez problémů. Rybky super mladý krásný

Rybičky, krevetky, šneci

Pavlína | 11.12.2020

Dobrý den, ráda bych poděkovala za objednané rybičky, krevetky a šneky. Rybičky i krevetky ve skvělé kondici, mladé a nebojácné. Komunikace byla dostačující, vyměnili jsme si pár emailů ohledně výběru rybiček, krevet a šneků. Poté jsme odeslala závaznou objednávku a dalším rozvozem měla vše až před domem. Děkuji :-)

Možnost kontaktu nic moc

Petr | 08.12.2020

Nevěřil jsem tomu, ale bohužel se musím připojit k nespokojené části zákazníků. Pokud se Vám podaří pána kontaktovat, tak vypadá vše v pohodě, ale co se týče dohodnutí termínu pro dovoz nebo pokusy o to kontaktování, tak hrůza děs.
"Prosím SMS zavolám zpět" spíše nefunguje, email je tak s 20% šancí na odpověď, podobně je to s voláním.
Je mi to vážně líto, dle popisku jiných to vypadá, že pokud objednávka proběhne úspěšně, tak jsou rybky v perfekt stavu, ale vidím, že tu jsou i podobné zkušenosti s komunikací jako mám já.
Pokud je kšeftů tolik, že se nestíhá, tak bych byl spokojenější s informací, že moje objednávka se tolik nevyplatí a proto ať nečekám, prostě ji zamítnout nebo jakkoli informovat.

Reakce 0

Jiří | 24.11.2020

Udělal jsem objednávku a zpětná vazba žádná. Tak zkouším volat, 3x pokus o dovolání, zvoní, zvoní a zvoní, nic. Není šance se dovolat. Zpětná vazba žádná, aspoň kdyby přišla sms že zavoláte později atd. , nic! Jsem zklamaný z takového jednání! No tak ty ryby si asi budu muset koupit jinde.

Re: Reakce Jiří

Tomáš | 26.11.2020

Pán má u telefonního čísla jasnou informaci, že máte nejdříve napsat SMS a on se Vám obratem ozve!!! Po dnešním rozhovoru s panem naprosto rozumím této situaci. Pracovní plocha= žádný signál, plocha, kde nechává telefon- dobrý signál. Rozdíl mezi těmito polohami- 300 metrů. Respektujte požadavky a bude vám vyhověno ;).

Re: Re: Reakce Jiří

Jiří | 28.11.2020

Právě že je psáno obratem a ne tři dny. Ale vše je už vyřešeno, vysvětleno a zbývá už jenom čekat na termín závozu. Přeji hodně zdraví a pevné nervy v téhle podělané době Covidové

Re: rybičky

Pavel Zajíc | 13.11.2020

Moc děkuji za rybičky, které jsem si objednal. Přestože bydlím hodně mimo obvyklé trasy dodávek, pan Pavelka na mě nezapomněl a dodal co slíbil. Dodávka přesně podle předešlé telefonické domluvy, přesně na čas. Až budu zase kupovat rybičky, rád se na pana Pavelku obrátím.

Větší rybičky

David Šisler | 12.11.2020

Chtěl bych zde poděkovat za suprové jednání rybičky top žádný problém krásně zbarvené zdravé a vitální doprava také na 1 cku za mě top

Praha-východ

Roman | 02.11.2020

Ve středu sem napsal sms, ve čtvrtek mi pan Pavelka volal. Večer sem poslal objednávku a ryby i krmení mi dneska dovezl. A to sem navíc během dne změnil adresu doručení, protože sem musel odjet do práce! Děkuju pane Pavelko a příští měsíc budu zase objednávat mražené krmivo.

Záznamy: 21 - 30 ze 161
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek