Vaše ohlasy a názory

Líbí se Vám naše stránky? Byli jste spokojeni s nákupem? 
Nebo pro nás máte naopak věcnou připomínku?
To vše patří na tuto stránku, takže Vás prosíme, vyplňte formulář a napište nám o tom. 

Děkujeme

Kniha návštěv

16.7.2022

Bilavčík | 16.07.2022

Jsem velice spokojen jak s kvalitou rybek, tak velice vstřícným jednáním prodávajícího. Vřele doporučuji všem, neváhejte, dostanete rybky až ke dveřím.

Recenze

Neonka modrá | 15.07.2022

V pondělí objednáno 100 ks Neonka modrá, 30 ks Pancéřníček malý a 20 ks Krunýřovec jednopruhý. Dnes dodáno (105+33+23 ks), vše krásné ryby v super kvalitě a kondici.
Děkuji

Ryby

Ruda | 27.06.2022

Zkoušel jsem volat, ale nikdo to nezvedl. Napsal jsem SMS a pan mi volal až druhý den. To jsem trochu pochyboval jestli se mám spolehnout.
Pak se vše otočilo pan mi poradil, řekl termín dodání a dnes mi dovezl nádherné ryby i všechno objednané krmivo.
Ceny oproti Zoo shopu poloviční, velikost ryb naopak větší a už na první pohled vitálnější.
Děkuji a brzy se ozvu znova

Spokojenost

Luboš, Příšovice | 02.06.2022

Předání rybiček proběhlo v dojednaném termínu, pán velice ochotný, vstřícný, nedivím se, že se někdy nemůžete dovolat, vzhledem k jeho vytíženosti, to je na jednoho člověka opravdu pořádný zápřah, ale já mu chci poděkovat za ochotu a rybky v dobré kondici, nicméně uvažuji ještě o dalším objednání. Pane Zdeňku, ať se daří

Doporučuji 11/10

lukáš | 27.05.2022

Z p. Zdeňkem už spolupracuji poněkolikáté a i jsem po něm chtěl radu ohledně ryb co spolu mohou být a co ne. Vždycky mi odpověď dle jeho několikaleté zkušenosti, a hlavně tento člověk už má toho tolik řict, že si pak vlastně pomalu nemůžete ani vybrat. v Jeho odchovně jsem "ještě nebyl" , ale těším se tam jako malej kluk. Co se týká obchodu, všechno proběhnulo s max. důvěrou pro obě strany a jsem rád, že tu jsou lidi jako je p.Zdeněk. Zdeňku, moc děkuji..jsem váš velký fanda... Lukáš

Podekovani

Marketa | 30.04.2022

Dobry den. Pan velmi ochotny a vstricny. Rybicky, sneci i krevety jsou nadherne. S dopravou take spokojenost. A to ze jsem rybicky nemela doma 10min od objednavky mi nevadilo. Za me obrovska spokojenost. Dekuju :)

Recenze dovoz ryb

A.S. | 29.04.2022

Objednávali jsme třikrát a vždy vše v pořádku. Minule jsme brali i mražené krmivo a oproti zverimexu naprosto super ceny.

Dovoz ryb

Šimon | 05.02.2022

Dovoz ryb do Prahy - na ryby jsme čekali asi týden, s tím jsme počítali. Ryby nám pán dovezl až před barák v domluvený čas. Ryby v super kondici, ještě jsme dostali odpovědi na naše otázky ohledně postupu aklimatizace.
Perfektní služba, všem doporučuji a připojuji se je spokojeným zákazníkům.

Recenze

Jan | 20.01.2022

Poprvé jsem si objednával ryby přes webové stránky tak jsem v to moc neměl důvěru a před třemi měsíci jsem si objednal na zkoušku jen pár kusů do menšího akvária (120 litrů). Odpověď na objednávku přišla za 3 dny, to mou důvěru nějak moc nepodpořilo. Dodání ryb ale proběhlo přesně podle domluvy, pan Pavelka je dovezl přesně na určenou adresu a prakticky přesně v předem oznámený čas. Po měsíci všechny ryby zdravé a čilé. Proto jsem se odhodlal objednat u pána ryby i do nového akvária, které má 650 litrů. Před měsícem mi tedy dovezl první várku ryb, které jsou opět ve skvělé formě a vše v pořádku - dokonce tam bylo od několika druhů i nějaká rybka navíc. Na dnešek jsme byli domluvení na dalších rybkách a nějakém krmivu. Protože od rána bylo hrozné počasí, vánice, silný vítr a všude plno nehod, očekával jsem zrušení rozvozu a přesunutí na jiný termín. Ale i v tomto počasí dorazil pan Pavelka téměř přesně v domluvený čas! Zpoždění 20 minut beru jako malý zázrak, když si uvědomím, že to k nám má přes 300 km.
Mnohokrát děkuji, jsem rád, že jsem Vás poznal a těším se na léto, kdy se chystám udělat si k Vám výlet pro Jesetery do našeho budovaného jezírka.

Velká spokojenost

Zdeněk | 24.12.2021

S objednávkou rybiček a krevetek od pana Pavelky jsem velice spokojen, rybičky jsou krásné, aktivní, aklimatizace proběhla v pořádku. Rybičky a krevetky od pana Pavelky můžu jen doporučit. Komunikace a předání rybiček naprosto v pořádku.

Záznamy: 31 - 40 ze 203
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek