Vaše ohlasy a názory

Líbí se Vám naše stránky? Byli jste spokojeni s nákupem? 
Nebo pro nás máte naopak věcnou připomínku?
To vše patří na tuto stránku, takže Vás prosíme, vyplňte formulář a napište nám o tom. 

Děkujeme

Bohužel se nám poslední dobou nějak "množily" zprávy ohledně nevyřízených objednávek.
Od 1.11.2020 tedy spouštíme novou aplikaci a doufáme, že přispěje ke snížení těchto "stížností".

Kniha návštěv

Recenze

Jiří P. | 19.04.2021

Pána mohu jen doporučit. Jednou nám ryby vezl, podruhé jsme si nenechali ujít možnost podívat se k němu. Přestože odchovna ještě zdaleka není hotová, výběr je velký a ryby ve výborném stavu.
Přejeme hodně spokojených zákazníků.

Super

Martina + Libor | 12.04.2021

Včerejší vyzvednutí objednaných ryb u pána v rybárně. Bezva přístup, spousta cenných rad a možnost dokoupit i ryby, které jsme neměli předem domluvené! Děkujeme a přejeme ať se daří.

Doporučuji!!

Dominik | 03.04.2021

Pan Pavelka není jako ostatní prodejci kteří vám poradí jen aby vydělali. Rozumí svému řemeslu, bral jsem přes 50 ryb a absolutní spokojenost. Komunikace je trošičku pomalejší ale chápu to, covid situace a taky nelze být na telefonu celÿ den pokud pracuji s rybami. Ale ryby jsou nádherné zdravé, nějaké rybky byly i navíc za což děkuji! Takže to za to stálo. Rozhodně budu brát další a budu doporučovat.

Recenze

Petr | 03.04.2021

Byl jsem si u pána pro ryby osobně a byl to super zážitek! Kdo neviděl, nepochopí. Desítky akvárií, nádherné a zdravé ryby, pán o nich ví opravdu hodně, poradí a vysvětlí. K tomu na zahradě bazény s KOI kapry, karasy a jesetery. Prostě super podívaná.
Na začátku jsem si taky říkal, že je složité se s ním domluvit, psal jsem 2 SMS, než mi pán zavolal zpět. Teď chápu proč a jsem rád, že jsem si počkal. Děkuji pane Pavelka!
Až bude tepleji, přijedeme s bratrem pro jesetery do jezírka.

Docela zklamán

Martin | 18.02.2021

Při objednávání Gavůnek Bosemanův - RED psané velikost:5-6cm
a doručeno max 2,5 cm :-(

Re: Docela zklamán

Zdeněk | 20.02.2021

Sice netuším, který "Martin jste", ale možná bylo rozumnější to řešit při předání ryb, pokud jste nebyl spokojený s jejich velikostí... Případně mi napsat, nebo zavolat osobně... Ale asi je jednodušší si veřejně postěžovat... Škoda...
A maximálně 2,5 cm? To mají Neonky, které nabízím... V této velikosti byste ani nepoznal, co je to za rybu, protože Gavůnek v té velikosti je jen "stříbrná ryba s velkým okem"...
Nicméně děkuji za hodnocení, i když z mého pohledu trochu "zkreslené" a přeju fajn den :-)

Re: Re: Docela zklamán

Martin | 24.02.2021

To je pravda ani nevím co z toho vyroste :-D

Clithoni a neritiny

Anry Lukáč | 11.02.2021

Rád bych moc poděkoval za dodání těchto šneků v bezva formě a kondici. Díky taky za odvezení z Komořan (kde jsem si u kamaráda počkal na zakázku) do Vyškova (kde bydlím). Za bezva pokec v autě a velmi přátelskou atmosféru. Pane Pavelko, sice se zpožděním, ale o to víc vděčněji díky :-) ............>

Perfektní práce

Jaroslav z Brozan | 10.02.2021

Chtěl bych moc pochválit pana Pavelku předvádí perfektní práci. Byl jsem se osobně podívat u něj na prodejně ryb místo kde jsou vydávány moc musím pochválit a poděkovat mu že mě provedl po prodejně a vše mi ukázal co chová za ryby i když prochází rekonstrukcí dává do toho všechno maximálně postaráno o ryby moc mu držím palce a hlavně ať pokračuje předvádí perfektní práci

Ryby

Milan | 14.12.2020

Já mám obědnávku z dovozem na 19 listopadu a stále nic. Na SMS nebo mail žádná odezva. Pán byl prý nemocný. Ale koukám na recenze z prosince že ryby už asi rozváží ale jak komu. Přitom by stačilo vše vysvětlit jaká je situace. Takže za mě velké zklamání.

Záznamy: 1 - 10 ze 151
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek