Vaše ohlasy a názory

Líbí se Vám naše stránky? Byli jste spokojeni s nákupem? 
Nebo pro nás máte naopak věcnou připomínku?
To vše patří na tuto stránku, takže Vás prosíme, vyplňte formulář a napište nám o tom. 

Děkujeme

Bohužel se nám poslední dobou nějak "množily" zprávy ohledně nevyřízených objednávek.
Od 1.11.2020 tedy spouštíme novou aplikaci a doufáme, že přispěje ke snížení těchto "stížností".

Kniha návštěv

Naprostá spokojenost

Ivana M. | 26.10.2020

V neděli (11. 10.) o půlnoci jsem poslala objednávku na rybičky a krevetky a ve středu mi byly přivezeny. Ještě před převzetím jsem si je mohla prohlédnout. I když v trochu improvizovaných podmínkách. Rybičky i krevetky byly moc pěkné a v perfektní kondici. Po vypuštění byly trochu vyděšené, ale během chvíle řádily jako děcka na novém hřišti a dodnes je z nich jedna parta. To říkám jako začínající akvarista, kdy akvárium (cca 50 l) bylo založeno 22. září a podmínky v něm nemusely být ještě na 100%.
Mám čtyři druhy rybek a po dvou týdnech jsou pořád všechny. Vlastně ne. Již v sobotu (17. 10.) jsem objevila první čtyři mláďata endlerek. Zamilovala jsem si hlavně pancéřníčky malé. Jsou to roztomilé baculaté rybičky. Když se jich několik usadí na jeden list, vypadají jako pulečci:-).
Chci také poděkovat za radu jak těch zhruba čtyřicet "drobečků " přemístit beze ztrát z jednotlivých pytlíků do akvária. Mě, jako nováčka, by tato možnost nikdy nenapadla.
Chystám se poslat další objednávku. Já jsem byla s vyřízením té první naprosto spokojená.
Ještě jednou moc děkuji. A ať se vám daří.

zpráva

Klempíř Petr | 23.10.2020

Opětovné objednání ryb.
Z mé strany veliká spokojenost, výborná komunikace, zkrátka není co VYTKNOUT!!!! Můžu jen a jen doporučit.
Díky moc
S pozdravem
Klempíř Petr

Perfektní!

Veronika | 21.10.2020

Má první objednávka u pana Pavelky dopadla na výbornou! Milý a ochotný přístup, dodání až domů ve stanovené datum i čas, rybky i ostatní zvířátka ve výborné kondici, pár rybek i šnečků nad objednaný počet zdarma. Moc si vážím chovatelů/obchodníků, jako je pan Pavelka, a už teď se těším na další dodávku příští měsíc. Jsem velmi mile překvapena, nenapadlo by mě, že to takhle krásně v dnešní době jde.

100% spokojenost

Radim | 16.10.2020

Po delší době jsem opět objednal rybky a vše na výbornou. Kondice rybek, dohodnutý čas předání i domluva zcela bez výhrad! Díky

Re: 100% spokojenost

Roman | 21.10.2020

Pan dovezl potěr razborek nechápu a lorikarii místo Red tmavou dobrá zlodejina se udavte penězi zloději.

Re: Re: 100% spokojenost

Zdeněk | 25.10.2020

Vážený pane Romane, prosím važte slova a tyhle urážky si nechte pro někoho jiného... Ryby jste si osobně přebíral, Lorku jsem Vám ukazoval, že mám pouze tmavou a řekl jste, že to nevadí... Pokud jde o Razborky, tak když si objednáte ryby velikosti 1-1,5 cm, nemohu Vám dovézt 3 cm, že ne?

Tleskám

Morava | 15.10.2020

U pana Pavelky jsme měli třetí objednávku a stejně jako dvě předešlé i tato naprosto v pořádku. Objednáno 20 Teter ohnivých, dovezeno 22, 20 Razborek, dovezeno 23, 10 Otíků, dovezeno 11. Prý kdyby náhodou nějakou rybku při lovení poranil, tak abychom nebyli škodní. Takovým lidem tleskáme a držíme jim palce!

poděkování

Míša | 30.09.2020

Včera mi pán dovezl ryby. Krásné ryby! Děkuji a těším se na příští měsíc na další várku, jak jsme domluvili.

Prý férový přístup :-(

Lukáš V. | 29.09.2020

Veliké zklamání na objednávku žádná reakce . Telefon nikdo nezvedá zkoušel jsem to několikrát , stačilo by to zvednout a říct moc se omlouváme nestíháme a pochopil bych to . Tento přístup určitě není férový :-( .

Re: Prý férový přístup :-(

Míša | 30.09.2020

Napište pánovi SMS, zavolá vám zpátky, já to tak taky udělala a volal hned večer :-) A ryby úplná pecka, fakt se domluvte :-)

Záznamy: 51 - 60 ze 173
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek